inloggen
emailadres wachtwoord

Ons Team





Bert Wansink

Bert Wansink

Unit-directeur OBS Ter Borch.

Werkdagen: di-woe-do-vrij.
b.wansink@stichtingbaasis.nl
Anneke Dalmolen

Anneke Dalmolen

Unit-coördinator OBS Ter Borch.
Werkdagen: ma-di-woe-do.
a.dalmolen@stichtingbaasis.nl
Jittie Hoekstra

Jittie Hoekstra

Coördinator passend onderwijs;
verantwoordelijk voor de B/C/D/E groepen 1 t/m 8, (bijv 1/2E/8B, etc).
Werkdagen: ma-di-woe-do.
j.hoekstra@stichtingbaasis.nl
Evelien Hut

Evelien Hut

Coördinator passend onderwijs.
Verantwoordelijk voor de groepen A, groepen 1 t/m 8, (bijv. 1/2A en 8A, etc)
Werkdagen: ma-di.
e.hut@stichtingbaasis.nl
Martijn van Santen

Martijn van Santen

Leerkracht groep 8C
Bovenschools ICT-coördinator.
Werkdagen: ma-di-woe-do (ICT)-vrij.
m.santen@stichtingbaasis.nl
Harko Kievit

Harko Kievit

Leerkracht groep 8b
Bovenschools ICT-coördinator.
Werkdagen: ma-di(ICT)-woe-do-vrij.
h.kievit@stichtingbaasis.nl
Peter Tent

Peter Tent

Leerkracht groep 7b
Werkdagen: ma-woe-do-vrij.
p.tent@stichtingbaasis.nl
Jikke Emmelkamp

Jikke Emmelkamp

Leerkracht groep 6c
Werkdagen: di-woe.
j.emmelkamp@stichtingbaasis.nl
Eric Verbaan

Eric Verbaan

Leerkracht groep 8a
Werkdagen: di-woe-do-vrij
e.verbaan@stichtingbaasis.nl
Annemiek Tent

Annemiek Tent

Leerkracht groep 7c
Werkdagen: ma-di-woe-do-vrij.
a.tent@stichtingbaasis.nl
Michael Mets

Michael Mets

Leerkracht groep 7a
Werkdagen: ma-di-woe-vrij.
m.mets@stichtingbaasis.nl
Hans Verkerk

Hans Verkerk

Leerkracht groep 6b
Werkdagen: ma-di-do-vrij
h.verkerk@stichtingbaasis.nl
06-23226481
Monique Roelandschap

Monique Roelandschap

Leerkracht groep 3c
Werkdagen: ma-woe-do-vrij.
m.roelandschap@stichtingbaasis.nl
Gonny Keij Plat

Gonny Keij Plat

Leerkracht groep 5a
Werkdagen: woe-do-vrij.
g.keij@stichtingbaasis.nl
Lisette Andela

Lisette Andela

Leerkracht groep 5c
Werkdagen: ma-di-do
l.andela@stichtingbaasis.nl
Suzan Docter

Suzan Docter

Leerkracht groep 5b.
Werkdagen: ma-di-woe-vrij.
s.docter@stichtingbaasis.nl
Janneke Holtman

Janneke Holtman

Leerkracht groep 6a, 6b, 7a
Werkdagen: ma (6a)-woe (6b)- do (7a).
j.holtman@stichtingbaasis.nl
Tjes de Boer

Tjes de Boer

Leerkracht groep 3b, 3c, 5b
Werkdagen: ma (3b)-di (3c)-do (5b)
t.boer@stichtingbaasis.nl
Farda Hol

Farda Hol

Leerkracht groep 4b.
Werkdagen: di-woe-do-vrij.
coördinator groepen 3 en 4.
f.hol@stichtingbaasis.nl
Trijnie Wertien Veninga

Trijnie Wertien Veninga

Leerkracht groep 5a
Werkdagen: ma-di.
t.veninga@stichtingbaasis.nl
Monique Babtist

Monique Babtist

Leerkracht groep 4a 
Werkdagen: ma-di-do
m.babtist@stichtingbaasis.nl
Alice Meertens

Alice Meertens

Leerkracht groep 4a, 4b
Werkdagen:ma (4b)-woe (4a)- vrij (4a)
a.meertens@stichtingbaasis.nl
Fenny Wichers

Fenny Wichers

Leerkracht groep 3b.
Werkdagen: di-woe-do-vrij.
f.wichers@stichtingbaasis.nl
Anita Lubbers

Anita Lubbers

Leerkracht groep 3a.
Werkdagen: ma-di-woe-do.
a.lubbers@stichtingbaasis.nl
Marion Steenhuis

Marion Steenhuis

Leerkracht groep 1/2e.
Werkdagen: ma-woe-do-vrij.
coördinator groepen 1 en 2.
m.steenhuis@stichtingbaasis.nl
Els Sloot

Els Sloot

Leerkracht groep 1/2c.
Werkdagen: ma-di-woe.
e.sloot@stichtingbaasis.nl
Hanneke de Roo

Hanneke de Roo

Leerkracht groep 1/2c en groep 1/2d.
Werkdagen: woe (1/2d)-do-vrij (1/2c)
h.roo@stichtingbaasis.nl
Anne Mareen Ties

Anne Mareen Ties

Leerkracht groep 1/2b.
Werkdagen: ma-di-do.
a.ties@stichtingbaasis.nl
Menny Huttinga

Menny Huttinga

Leerkracht groep 1/2a.
Werkdagen: ma-di-woe
m.huttinga@stichtingbaasis.nl
Jara Bouwsma

Jara Bouwsma

Leerkracht groep 1/2d
Werkdagen: ma-di-do-vrij
j.bouwsma@stichtingbaasis.nl
Suzan Menger

Suzan Menger

Vakleerkracht gymnastiek.
werkdagen: di-do.
s.menger@stichtingbaasis.nl

Sylvia Laferte

Vakleerkracht gymnastiek
Werkdagen: ma-woe-do.
s.laferte@stichtingbaasis.nl
Loes schuil Koolma

Loes schuil Koolma

Onderwijsassistent
Werkdagen: di-woe-do.
Hilde Coops

Hilde Coops

Administratie.
Werkdagen: woe-do.
h.coops@stichtingbaasis.nl

Barbara Veenhuis

Leerkracht groep 6a
Werkdagen: di-woe-do-vrij.
b.veenhuis@stichtingbaasis.nl
0623226481

Britt de Jager

Leerkracht groep 1/2a, 1/2e
Werkdagen: di-do-vrij
b.dejager@stichtingbaasis.nl

Margriet Dames

Leerkracht groep 8a, 8b, 8c
Werkdagen: ma(8a)-di(8b)-do(8c).
b.dames@stichtingbaasis.nl

Marleen Kamphuis

Leerkracht groep 5c en 7b.
Werkdagen: di(7b)-woe(5c)-vrij(5c).
m.kamphuis@stichtingbaasis.nl

Nadie Degenhart

Leerkracht groep 1b/2b.
Werkdagen: woe-vrij.
n.degenhart@stichtingbaasis.nl

Ellen Veenhoven

Leerkracht groep 6c.
Werkdagen: ma-do-vrij.
e.veenhoven@stichtingbaasis.nl