inloggen
emailadres wachtwoord

Ons Team





Bert Wansink

Bert Wansink

Unit-directeur OBS Ter Borch.

Werkdagen: di-woe-do-vrij.
b.wansink@stichtingbaasis.nl
Anneke Dalmolen

Anneke Dalmolen

Unit-coördinator OBS Ter Borch.
Werkdagen: ma-di-woe-do.
a.dalmolen@stichtingbaasis.nl
Jittie Hoekstra

Jittie Hoekstra

Coördinator passend onderwijs;
verantwoordelijk voor de B/C/D/E groepen 1 t/m 8, (bijv 1/2E/8B, etc).
Werkdagen: ma-di-woe-do.
j.hoekstra@stichtingbaasis.nl
Evelien Hut

Evelien Hut

Coördinator passend onderwijs.
Verantwoordelijk voor de groepen A groepen 1 t/m 8, (bijv. 1/2A en 8A, etc)
Werkdagen: ma-di.
e.hut@stichtingbaasis.nl
Martijn van Santen

Martijn van Santen

Leerkracht groep 8a
Bovenschools ICT-coördinator.
Werkdagen: ma-di-woe-do-vrij (ICT). Vrij: Eric Verbaan
m.santen@stichtingbaasis.nl
Harko Kievit

Harko Kievit

Leerkracht groep 8b
Bovenschools ICT-coördinator.
Werkdagen: ma-di-woe-do(ICT)-vrij.
h.kievit@stichtingbaasis.nl
Peter Tent

Peter Tent

Leerkracht groep 7c
Werkdagen: ma-woe-do-vrij.
p.tent@stichtingbaasis.nl
Manon Jonge Poerink

Manon Jonge Poerink

Leerkracht groep 7b.
Werkdagen: ma-di-do-vrij.
coördinator groepen 7 en 8.
m.jongepoerink@stichtingbaasis.nl

Emma Smit

Leerkracht groep 7b.
Werkdagen: woe.
e.smit@stichtingbaasis.nl
Jikke Emmelkamp

Jikke Emmelkamp

Leerkracht groep 7a.
Werkdagen: woe-do-vrij.
j.emmelkamp@stichtingbaasis.nl
Eric Verbaan

Eric Verbaan

Leerkracht groep 8a, 8b, 7a.
Werkdagen: ma-di (groep 7a)-do (groep 8b)-vrij (groep 8a).
e.verbaan@stichtingbaasis.nl
Annemiek Tent

Annemiek Tent

Leerkracht groep 6c
Werkdagen: ma-di-woe-do-vrij.
a.tent@stichtingbaasis.nl
06-23226481
Michael Mets

Michael Mets

Leerkracht groep 6b
Werkdagen: ma-di-woe-vrij.
m.mets@stichtingbaasis.nl
Hans Verkerk

Hans Verkerk

Leerkracht groep 6a en 7c (dinsdag).
Werkdagen: di(gr 7c)-woe-do-vrij.
h.verkerk@stichtingbaasis.nl
06-23226481
Dorien de Vries

Dorien de Vries

Leerkracht groep 5c.
Werkdagen: woe-do-vrij.
coördinator groepen 5 en 6.
d.vries@stichtingbaasis.nl
Monique Roelandschap

Monique Roelandschap

Leerkracht groep 5c en 3b.
Werkdagen: ma-di-do (groep 3b).
m.roelandschap@stichtingbaasis.nl
Gonny Keij Plat

Gonny Keij Plat

Leerkracht groep 5b.
Werkdagen: woe-do-vrij.
g.keij@stichtingbaasis.nl
Lisette Andela

Lisette Andela

Leerkracht groep 5b.
Werkdagen: ma-di (groep 5b)-do (groep 6b).
l.andela@stichtingbaasis.nl
Suzan Docter

Suzan Docter

Leerkracht groep 5a.
Werkdagen: ma-di-do-vrij.
s.docter@stichtingbaasis.nl
Janneke Holtman

Janneke Holtman

Leerkracht groep: 6a en 5a.
Werkdagen: ma-di (groep 6a)-woe (groep 5a).
j.holtman@stichtingbaasis.nl
06-23226481
Tjes de Boer

Tjes de Boer

Leerkracht groep 4c.
Werkdagen: ma-di-do-vrij.
t.boer@stichtingbaasis.nl
Farda Hol

Farda Hol

Leerkracht groep 4b.
Werkdagen: di-woe-do-vrij.
coördinator groepen 3 en 4.
f.hol@stichtingbaasis.nl
Trijnie Wertien Veninga

Trijnie Wertien Veninga

Leerkracht groep 4b en 1/2e.
Werkdagen: ma-di.
t.veninga@stichtingbaasis.nl
Monique Babtist

Monique Babtist

Leerkracht groep 4a en 4c.
Werkdagen: ma (gr 4a)-woe (gr 4c)-do-vrij (gr 4a).
m.babtist@stichtingbaasis.nl
Alice Meertens

Alice Meertens

Leerkracht groep 4a.
Werkdagen: di-woe-vrij (groep 3a).
a.meertens@stichtingbaasis.nl
Fenny Wichers

Fenny Wichers

Leerkracht groep 3b.
Werkdagen: ma-di-woe-vrij.
f.wichers@stichtingbaasis.nl
Anita Lubbers

Anita Lubbers

Leerkracht groep 3a.
Werkdagen: ma-di-woe-do.
a.lubbers@stichtingbaasis.nl
Marion Steenhuis

Marion Steenhuis

Leerkracht groep 1/2e.
Werkdagen: ma-woe-do-vrij.
coördinator groepen 1 en 2.
m.steenhuis@stichtingbaasis.nl
Ans de Jager

Ans de Jager

Leerkracht groep 1/2d.
Werkdagen: ma-di-do-vrij.
a.jager@stichtingbaasis.nl
Els Sloot

Els Sloot

Leerkracht groep 1/2c.
Werkdagen: ma-di-woe.
e.sloot@stichtingbaasis.nl
Hanneke de Roo

Hanneke de Roo

Leerkracht groep 1/2c en groep 1/2d.
Werkdagen: woe (groep 1/2d-do-vrij (groep 1/2c).
h.roo@stichtingbaasis.nl
Anne Mareen Ties

Anne Mareen Ties

Leerkracht groep 1/2b.
Werkdagen: ma-di-do.
a.ties@stichtingbaasis.nl
Menny Huttinga

Menny Huttinga

Leerkracht groep 1/2a.
Werkdagen: woe-do-vrij.
m.huttinga@stichtingbaasis.nl
Jara Bouwsma

Jara Bouwsma

Leerkracht groep 1/2b en groep 1/2a.
Werkdagen: ma-di (groep 1/2 a)-woe-vrij (groep 1/2b).
j.bouwsma@stichtingbaasis.nl
Suzan Menger

Suzan Menger

Vakleerkracht gymnastiek.
werkdagen: di-do.
s.menger@stichtingbaasis.nl

Sylvia Laferte

Vakleerkracht gymnastiek
Werkdagen: ma-woe-do.
s.laferte@stichtingbaasis.nl
Loes schuil Koolma

Loes schuil Koolma

Onderwijsassistent
Werkdagen: di-woe-do.
Hilde Coops

Hilde Coops

Administratie.
Werkdagen: woe-do.
h.coops@stichtingbaasis.nl