We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
inloggen
emailadres wachtwoord

Ons Team





Tjibbe Jan Werksma

Tjibbe Jan Werksma

Tjibbe Jan Werksma
Directeur Obs Ter Borch
Werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag-donderdag en vrijdag.
t.werksma@stichtingbaasis.nl
Anneke Dalmolen

Anneke Dalmolen

Adjunct-directeur Obs Ter Borch.
Werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag en donderdag.
a.dalmolen@stichtingbaasis.nl
Alice Meertens

Alice Meertens

Leerkracht groep: 3B
Coördinator passend onderwijs.
Verantwoordelijk voor alle a groepen 1 t/m 8.
Werkdagen: maandag-dinsdag coördinator passend onderwijs en vrijdag groep 3B.
a.meertens@stichtingbaasis.nl
Jittie Hoekstra

Jittie Hoekstra

Coördinator passend onderwijs;
Coach Stichting Baasis.
verantwoordelijk voor alle b en c groepen 1 t/m 8.
Werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag en donderdag.
j.hoekstra@stichtingbaasis.nl
Michael Mets

Michael Mets

Leerkracht groep 8C
Werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag en vrijdag.
m.mets@stichtingbaasis.nl
Eric Verbaan

Eric Verbaan

Leerkracht groep 8B
Werkdagen: maandag-woensdag-donderdag en vrijdag.
e.verbaan@stichtingbaasis.nl
Lies Kuik

Lies Kuik

Leerkracht groep 8A
Werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag-donderdag en vrijdag.
l.kuik@stichtingbaasis.nl
Manon Jonge-Poerink

Manon Jonge-Poerink

Leerkracht groep: 7C.
Werkdagen: maandag-dinsdag en vrijdag.
m.jongepoerink@stichtingbaasis.nl
Suzan Docter

Suzan Docter

Leerkracht groep 7B
Werkdagen: maandag-dinsdag-donderdag en vrijdag.
s.docter@stichtingbaasis.nl
Peter Tent

Peter Tent

Leerkracht groep 7A.
Bouwcoördinator groepen 7 en 8.
Werkdagen: dinsdag-woensdag-donderdag en vrijdag.
p.tent@stichtingbaasis.nl
Annemiek Tent

Annemiek Tent

Leerkracht groep 6C
Rekencoördinator: dinsdag
Werkdagen: maandag-woensdag-donderdag en vrijdag.
a.tent@stichtingbaasis.nl
Martijn van Santen

Martijn van Santen

Leerkracht groep 6B
ICT-coördinator.
Werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag-donderdag en vrijdag.
m.santen@stichtingbaasis.nl
Barbara Veenhuis

Barbara Veenhuis

Leerkracht groep 6A
Bouwcoördinator groepen 5 en 6.
Specialist gedrag.
Werkdagen: maandag-dinsdag-donderdag en vrijdag.
b.veenhuis@stichtingbaasis.nl
Harko Kievit

Harko Kievit

Leerkracht groep 8C, 7B en 7A.
Bovenschools ICT-coördinator di en vrij.
Werkdagen: maandag groep 7A, woensdag 7B en donderdag groep 8C.
h.kievit@stichtingbaasis.nl
Annelies Noorman

Annelies Noorman

Leerkracht groep 5C
Leescoördinator
Werkdagen: maandag-dinsdag en woensdag.
a.noorman@stichtingbaasis.nl
Mellanie Demkes

Mellanie Demkes

Leerkracht groep: 5B
Werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag-donderdag en vrijdag.
m.demkes@stichtingbaasis.nl
Ellen Veenhoven

Ellen Veenhoven

Leerkracht groep 5A
Werkdagen: maandag-woensdag-donderdag en vrijdag.
e.veenhoven@stichtingbaasis.nl
Nadie Degenhart

Nadie Degenhart

Leerkracht groep 5a.
Werkdagen: dinsdag.
n.degenhart@stichtingbaasis.nl
Annemiek Bargerbos

Annemiek Bargerbos

Leerkracht groep 4C.
Werkdagen: woensdag-donderdag en vrijdag.
a.bargerbos@stichtingbaasis.nl
Jikke Emmelkamp

Jikke Emmelkamp

Leerkracht groep 8B
Specialist hoogbegaafdheid primair onderwijs.
Leerkracht Indigogroep op woensdag en donderdag.
Werkdagen: dinsdag groep 8B, woensdag en donderdag indigogroep.
j.emmelkamp@stichtingbaasis.nl
Trijnie Wertien Veninga

Trijnie Wertien Veninga

Leerkracht groep 4B
Werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag-donderdag en vrijdag.
t.wertien@stichtingbaasis.nl
Farda Hol

Farda Hol

Leerkracht groep 4A.
Bouwcoördinator groepen 3 en 4.
Werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag en donderdag
f.hol@stichtingbaasis.nl
Fenny Wichers

Fenny Wichers

Leerkracht groep: 3B.
Werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag en donderdag.
f.wichers@stichtingbaasis.nl
Anita Lubbers

Anita Lubbers

Leerkracht groep 3A.
Werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag en donderdag.
a.lubbers@stichtingbaasis.nl
Marion Steenhuis

Marion Steenhuis

Leerkracht groep 1/2E.
Bouwcoördinator groepen 1 en 2.
Werkdagen: maandag-woensdag-donderdag en vrijdag.
m.steenhuis@stichtingbaasis.nl
Jara Eitens

Jara Eitens

Leerkracht groep 1/2D
Werkdagen: maandag-dinsdag-donderdag en vrijdag.
j.bouwsma@stichtingbaasis.nl
Eva Rabeling

Eva Rabeling

Leerkracht groep 1/2C en 1/2E
Werkdagen: dinsdag groep 1/2E-woensdag-donderdag en vrijdag groep 1/2C.
e.rabeling@stichtingbaasis.nl
Britt de Jager

Britt de Jager

Leerkracht groep 1/2B
Werkdagen: dinsdag-donderdag en vrijdag.
b.dejager@stichtingbaasis.nl
Kirsten Bentum

Kirsten Bentum

Leerkracht groep 1/2A
Werkdagen: maandag-dinsdag-donderdag-vrijdag.
k.bentum@stichtingbaasis.nl
Janneke Holtman-Waanders

Janneke Holtman-Waanders

Leerkracht groep 4A en 5C
Werkdagen: woensdag groep 4A, donderdag en vrijdag groep 5C.
j.holtman@stichtingbaasis.nl
Tjes de Boer

Tjes de Boer

Leerkracht groep 1/2 D en 4C.
Werkdagen: maandag en dinsdag groep 4C, woensdag 1/2 D.
t.boer@stichtingbaasis.nl
Caroline Dieterman

Caroline Dieterman

Leerkracht groep 1/2A en 1/2C.
Werkdagen: maandag en dinsdag groep 1/2C, woensdag groep 1/2A.
Kanjercoördinator.
c.dieterman@stichtingbaasis.nl
Naomi Mulder

Naomi Mulder

Leerkracht groep 1/2B
Werkdagen: maandag en woensdag
n.mulder@stichtingbaasis.nl
Krista Endema

Krista Endema

Leerkracht groep 3A, 6C en 7C.
Werkdagen: dinsdag groep 6C-woensdag groep 7C-donderdag groep 7C en vrijdag groep 3A.
k.endema@stichtingbaasis.nl
Sylvia Laferte

Sylvia Laferte

Vakleerkracht gymnastiek voor de groepen 3/4/5.
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en donderdag.
s.laferte@stichtingbaasis.nl
Suzan Menger

Suzan Menger

Vakleerkracht gymnastiek voor de groepen 6/7/8.
Werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag.
s.menger@stichtingbaasis.nl
Linda van der Linden-van Hoorn

Linda van der Linden-van Hoorn

Onderwijsassistent
Werkdagen: dinsdag-woensdag-donderdag-vrijdag.
l.vanderlinden@stichtingbaasis.nl
Loes Schuil Koolma

Loes Schuil Koolma

Onderwijsassistent
Werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag-donderdag.
Anne Fidder

Anne Fidder

Leerkracht (LIO stagiaire) groep 6B
Werkdagen: maandag-dinsdag-woensdag.
a.fidder@stichtingbaasis.nl