We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
inloggen
emailadres wachtwoord

Ons Team





Corjan van der Veen

Corjan van der Veen

Corjan van der Veen.
Interim directeur.
Werkdagen: ma, woe, vrij.
c.veen@stichtingbaasis.nl
Anneke Dalmolen

Anneke Dalmolen

Unit-coördinator OBS Ter Borch.
Werkdagen: ma-di-woe-do.
a.dalmolen@stichtingbaasis.nl
Alice Meertens

Alice Meertens

Leerkracht groep: 3B
Coördinator passend onderwijs.
Verantwoordelijk voor alle a groepen 1 t/m 8.
Werkdagen: ma-di coördinator passend onderwijs, vrij groep 3B.
a.meertens@stichtingbaasis.nl
Jittie Hoekstra

Jittie Hoekstra

Coördinator passend onderwijs;
Coach Stichting Baasis.
verantwoordelijk voor alle b en c groepen 1 t/m 8.
Werkdagen: ma-di-woe-do.
j.hoekstra@stichtingbaasis.nl
Eric Verbaan

Eric Verbaan

Leerkracht groep 8A.
Werkdagen: ma-woe-do-vrij
e.verbaan@stichtingbaasis.nl
Michael Mets

Michael Mets

Leerkracht groep 8B.
Werkdagen: ma-di-woe-vrij.
m.mets@stichtingbaasis.nl
Lies Kuik

Lies Kuik

Leerkracht groep 8C.
Werkdagen: ma-di-woe-do-vrij.
l.kuik@stichtingbaasis.nl
Harko Kievit

Harko Kievit

Leerkracht groep 8A en 7C
Bovenschools ICT-coördinator ma en vrij.
Werkdagen: di groep 8A, woe en do groep 7C.
h.kievit@stichtingbaasis.nl
Peter Tent

Peter Tent

Leerkracht groep 7A.
Bovenbouwcoördinator.
Werkdagen: di-woe-do-vrij.
p.tent@stichtingbaasis.nl
Annemiek Tent

Annemiek Tent

Leerkracht groep 7B.
Rekencoördinator
Werkdagen: ma-di-woe-do-vrij.
a.tent@stichtingbaasis.nl
Manon Jonge-Poerink

Manon Jonge-Poerink

Leerkracht groep: 7C.
Werkdagen: ma-di-vrij.
m.jongepoerink@stichtingbaasis.nl
Martijn van Santen

Martijn van Santen

Leerkracht groep 6A
ICT-coördinator.
Werkdagen: ma-di-woe-do-vrij.
m.santen@stichtingbaasis.nl
Barbara Veenhuis

Barbara Veenhuis

Leerkracht groep 6B.
Specialist gedrag.
Werkdagen: ma-di-do-vrij.
b.veenhuis@stichtingbaasis.nl
Mellanie Demkes

Mellanie Demkes

Leerkracht groep: 5A.
Werkdagen: ma-di-woe-do-vrij.
m.demkes@stichtingbaasis.nl
Suzan Docter

Suzan Docter

Leerkracht groep 5B.
Werkdagen: ma-di-woe-vrij.
s.docter@stichtingbaasis.nl
Ellen Veenhoven

Ellen Veenhoven

Leerkracht groep 5C.
Werkdagen: ma-woe-do-vrij.
e.veenhoven@stichtingbaasis.nl
Jikke Emmelkamp

Jikke Emmelkamp

Leerkracht groep 5C en 6B.
Specialist hoogbegaafdheid primair onderwijs.
Leerkracht Indigogroep.
Werkdagen: di groep 6C, woe groep6C,  do (indigogroep).
j.emmelkamp@stichtingbaasis.nl
Farda Hol

Farda Hol

Leerkracht groep 4A.
coördinator groepen 3 en 4.
Werkdagen: ma-di-woe-do.
f.hol@stichtingbaasis.nl
Annelies Noorman

Annelies Noorman

Leerkracht groep: 4B
Werkdagen: ma-woe-do.
a.noorman@stichtingbaasis.nl
Trijnie Wertien Veninga

Trijnie Wertien Veninga

Leerkracht groep 4C
Werkdagen: ma-di-woe-do-vrij.
t.wertien@stichtingbaasis.nl
Anita Lubbers

Anita Lubbers

Leerkracht groep 3A.
Werkdagen: ma-di-woe-do.
a.lubbers@stichtingbaasis.nl
Annemiek Bargerbos

Annemiek Bargerbos

Leerkracht groep 3C.
Werkdagen: woe-do-vrij.
a.bargerbos@stichtingbaasis.nl
Fenny Wichers

Fenny Wichers

Leerkracht groep: 3B.
Werkdagen: ma-di-woe-do
f.wichers@stichtingbaasis.nl
Tjes de Boer

Tjes de Boer

Leerkracht groep 3A en 3C.
Werkdagen: ma en di groep 3C, vrij groep 3C.
t.boer@stichtingbaasis.nl
Marion Steenhuis

Marion Steenhuis

Leerkracht groep 1/2E.
Werkdagen: ma-woe-do-vrij.
coördinator groepen 1 en 2.
m.steenhuis@stichtingbaasis.nl
Jara Bouwsma

Jara Bouwsma

Leerkracht groep 1/2D
Werkdagen: di-woe-do-vrij
j.bouwsma@stichtingbaasis.nl
Anne Mareen Ties

Anne Mareen Ties

Leerkracht groep 1/2B.
Werkdagen: ma-di-do-vrij.
a.ties@stichtingbaasis.nl
Menny Huttinga

Menny Huttinga

Leerkracht groep 1/2A.
Werkdagen: ma-di-woe
m.huttinga@stichtingbaasis.nl
Britt de Jager

Britt de Jager

Leerkracht groep 1/2A, 1/2E
Werkdagen: di groep 1/2E, do-vrij groep 1/2A
b.dejager@stichtingbaasis.nl
Eva Rabeling

Eva Rabeling

Leerkracht groep 1/2D en 1/2C.
Werkdagen: ma groep 1/2D, woe-do-vrij groep 1/2C
e.rabeling@stichtingbaasis.nl

Caroline Dieterman

Leerkracht groep 1/2B en 1/2C.
Werkdagen: ma-di groep 1/2C, woe groep 1/2B.
c.dieterman@stichtingbaasis.nl
Suzan Menger

Suzan Menger

Vakleerkracht gymnastiek.
s.menger@stichtingbaasis.nl

Sylvia Laferte

Vakleerkracht gymnastiek
s.laferte@stichtingbaasis.nl
Loes Schuil Koolma

Loes Schuil Koolma

Onderwijsassistent
Werkdagen: ma-di-woe-do-ochtend.

Linda van der Linden-van Hoorn

Onderwijsassistent
Werkdagen:di-woe-do.
l.vanderlinden@stichtingbaasis.nl