inloggen
emailadres wachtwoord

Ons Team





Bert Wansink

Bert Wansink

Unit-directeur OBS Ter Borch.
b.wansink@stichtingbaasis.nl
Corjan van der Veen

Corjan van der Veen

Corjan van der Veen.
Interim directeur.
Werkdagen: di, do, vrij
c.veen@stichtingbaasis.nl
Anneke Dalmolen

Anneke Dalmolen

Unit-coördinator OBS Ter Borch.
Werkdagen: ma-di-woe-do.
a.dalmolen@stichtingbaasis.nl
Alice Meertens

Alice Meertens

Coördinator passend onderwijs.
Verantwoordelijk voor de groepen A, groepen 1 t/m 8, (bijv. 1/2A en 8A, etc)
Werkdagen: ma-di-vrij
a.meertens@stichtingbaasis.nl
Jittie Hoekstra

Jittie Hoekstra

Coördinator passend onderwijs;
Coach Stichting Baasis.
verantwoordelijk voor de B/C/D/E groepen 1 t/m 8, (bijv 1/2E/8B, etc).
Werkdagen: ma-di-woe-do.
j.hoekstra@stichtingbaasis.nl
Eric Verbaan

Eric Verbaan

Leerkracht groep 8c
Werkdagen: di-woe-do-vrij
e.verbaan@stichtingbaasis.nl
Manon Jonge-Poerink

Manon Jonge-Poerink

Leerkracht groep: 8b.
Werkdagen: ma-di-vrij.
m.jongepoerink@stichtingbaasis.nl

Lies Kuik

Leerkracht groep 8a.
Werkdagen: ma-di-woe-do-vrij.
l.kuik@stichtingbaasis.nl
Harko Kievit

Harko Kievit

Leerkracht groep 8a, b, c
Bovenschools ICT-coördinator.
Werkdagen: ma (8c), woe (8b), do (8b).
h.kievit@stichtingbaasis.nl
Peter Tent

Peter Tent

Leerkracht groep 7c.
Bovenbouwcoördinator.
Werkdagen: ma-woe-do-vrij.
p.tent@stichtingbaasis.nl
Michael Mets

Michael Mets

Leerkracht groep 7b
Werkdagen: ma-di-woe-vrij.
m.mets@stichtingbaasis.nl
Annemiek Tent

Annemiek Tent

Leerkracht groep 7a
Werkdagen: ma-di-woe-do-vrij.
a.tent@stichtingbaasis.nl
Ellen Veenhoven

Ellen Veenhoven

Leerkracht groep 6c.
Werkdagen: ma-do-vrij.
e.veenhoven@stichtingbaasis.nl
Jikke Emmelkamp

Jikke Emmelkamp

Leerkracht groep 6c.
Specialist hoogbegaafdheid primair onderwijs.
Leerkracht Indigogroep.
Werkdagen: di (6c)-woe (6c)- do (indigogroep).
j.emmelkamp@stichtingbaasis.nl
Barbara Veenhuis

Barbara Veenhuis

Leerkracht groep 6b.
Specialist gedrag.
Werkdagen: di-woe-do-vrij.
b.veenhuis@stichtingbaasis.nl
0623226481
Lisette Andela

Lisette Andela

Leerkracht groep 6a.
Kanjercoördinator
Middenbouwcoördinator.
Werkdagen: ma-di-woe-do
l.andela@stichtingbaasis.nl

Mello Ruzius

Leerkracht groep: 6a.
Werkdagen: vrij.
m.ruzius@stichtingbaasis.nl
Janneke Holtman

Janneke Holtman

Leerkracht groep 6b, 7c, 7b.
Werkdagen: ma (6b)- di (7c)-woe (6b)- do (7b).
j.holtman@stichtingbaasis.nl
Suzan Docter

Suzan Docter

Leerkracht groep 5b.
Werkdagen: ma-di-woe-vrij.
s.docter@stichtingbaasis.nl

Mellanie Demkes

Leerkracht groep: 5b.
Werkdagen: do.
m.demkes@stichtingbaasis.nl
Martijn van Santen

Martijn van Santen

Leerkracht groep 5A
ICT-coördinator.
Werkdagen: ma-di-woe-do-vrij.
m.santen@stichtingbaasis.nl

Annelies Noorman

Leerkracht groep: 4c
Werkdagen: ma-di-woe.
a.noorman@stichtingbaasis.nl
Farda Hol

Farda Hol

Leerkracht groep 4b.
coördinator groepen 3 en 4.
Werkdagen: di-woe-do-vrij.
f.hol@stichtingbaasis.nl
Tjes de Boer

Tjes de Boer

Leerkracht groep 4b,4c.
Werkdagen: ma (4b)- do(4c)vrij (4c).
t.boer@stichtingbaasis.nl
Trijnie Wertien Veninga

Trijnie Wertien Veninga

Leerkracht groep 4a
Werkdagen: ma-di-woe-do-vrij.
t.veninga@stichtingbaasis.nl
Monique Roelandschap

Monique Roelandschap

Leerkracht groep 3c
m.roelandschap@stichtingbaasis.nl
Annemiek Bargerbos

Annemiek Bargerbos

Leerkracht groep 3c.
Werkdagen: woe-do-vrij.
a.bargerbos@stichtingbaasis.nl
Nadie Degenhart

Nadie Degenhart

Leerkracht groep 3c en 3b.
Werkdagen: ma (3c)-di(3c)-vrij (3b).
n.degenhart@stichtingbaasis.nl
Fenny Wichers

Fenny Wichers

Leerkracht groep: 3b.
Werkdagen: ma-di-woe-do
f.wichers@stichtingbaasis.nl
Anita Lubbers

Anita Lubbers

Leerkracht groep 3a.
Werkdagen: ma-di-woe-do.
a.lubbers@stichtingbaasis.nl
Marion Steenhuis

Marion Steenhuis

Leerkracht groep 1/2e.
Werkdagen: ma-woe-do-vrij.
coördinator groepen 1 en 2.
m.steenhuis@stichtingbaasis.nl
Jara Bouwsma

Jara Bouwsma

Leerkracht groep 1/2d
Werkdagen: ma-di-woe-do-vrij
j.bouwsma@stichtingbaasis.nl
Els Sloot

Els Sloot

Leerkracht groep 1/2c.
Werkdagen: ma-di-woe.
e.sloot@stichtingbaasis.nl
Anne Mareen Ties

Anne Mareen Ties

Leerkracht groep 1/2b.
Werkdagen: ma-di-do.
a.ties@stichtingbaasis.nl
Menny Huttinga

Menny Huttinga

Leerkracht groep 1/2a.
Werkdagen: ma-di-woe
m.huttinga@stichtingbaasis.nl

Britt de Jager

Leerkracht groep 1/2a, 1/2e
Werkdagen: di (1/2e)-do (1/2a)-vrij(1/2a).
b.dejager@stichtingbaasis.nl

Eva Rabeling

Leerkracht groep 1/2c.
Werkdagen: do-vrij.
e.rabeling@stichtingbaasis.nl

Carmelia Kartoikromo

Leerkracht groep 1/2b.
Werkdagen: woe-vrij.
c.kartoikromo@stichtingbaasis.nl
Suzan Menger

Suzan Menger

Vakleerkracht gymnastiek.
s.menger@stichtingbaasis.nl

Sylvia Laferte

Vakleerkracht gymnastiek
s.laferte@stichtingbaasis.nl
Loes schuil Koolma

Loes schuil Koolma

Onderwijsassistent
Werkdagen: ma-di-woe-do.