We sturen je graag een notificatie bij belangrijk nieuws:Ja doen!Niet nu
inloggen
emailadres wachtwoord

Nieuwsbericht

Nieuwe directeur

vrijdag 6 november 2020
door Martijn van Santen
Geachte ouder(s)/verzorger(s), 

In de afgelopen weken hebben er diverse gesprekken met kandidaten, die voor de functie van directeur op OBS Ter Borch hadden gesolliciteerd, plaats gevonden. Een plaatsingscommissie heeft vorige week een kandidaat aan het schoolbestuur, Stichting Baasis, voorgedragen. We kunnen u bij deze meedelen dat het bestuur positief heeft gereageerd en instemming heeft verleend.

Met ingang van 1 maart 2021 zal de heer Tjibbe Jan Werksma zijn werkzaamheden starten als directeur op OBS Ter Borch.
We zijn blij met zijn komst en hopen dat hij met veel plezier op onze school zal gaan werken. Binnen niet al te lange tijd zal hij zich in een nieuwsbrief aan u voorstellen. Corjan van der Veen, onze huidige interim-directeur, blijft vooralsnog tot 1 maart 2021 op onze school werkzaam. Op deze wijze kunnen de dagelijkse processen hun voortgang behouden. We stellen het op prijs dat we tot die tijd van zijn diensten gebruik kunnen blijven maken.
Met vriendelijke groeten, 

Team en MR van OBS Ter Borch